Remarketing

REMARKETING GOOGLE

REMARKETING JAKO SKUTECZNE NARZĘDZIE PROMOCJI

Forma reklamy oparta o remarketing google to bardzo skuteczne narzędzie pozwalające dotrzeć do grupy osób, które już były na stronie. System zapamiętuje wizytę osoby i pozwala jej wyświetlić dowolnie przygotowaną reklamę dzięki czemu przypominamy i inspirujemy do powrotu na naszą stronę i dokonanie zakupu towaru lub usługi której klient szukał.

 

Remarketing pozwala na wyświetlenie reklam tylko osóbą, które odwiedziły już stronę.  Reklamy o których mowa wyświetlać będą się na stronach które przegląda internauta. Reklamy podążają za klientem przez zdefiniowany z góry czas i z określoną intensywnością zależną od branży, produktu i założeń prowadzonej kampanii.

Czy wiesz, że…

jesteśmy w stanie opracować specjalne listy odbiorców w zależności od zaplanowanej strategi promocji pozwalają dotrzeć np. tylko do użytkowników którzy porzucili koszyk, bądź dokonali już zakupu w poprzednich miesiącach, albo po prostu odwiedzili konkretny produkt lub usługę na Twojej stronie.

SKUTECZNOŚĆ REKLAMY0%
SZYBKOŚĆ URUCHOMIENIA KAMPANII0%
ZASIĘG REKLAMY0%
UTRWALANIE BRANDU0%

To skuteczny sposób na…

zwiększenie zwrotu z inwestycji i wzmocnienie świadomości marki.

Dlaczego remarketing

to specjalny rodzaj kampanii, który umożliwia wyświetlanie reklam wyłącznie osobom, które wcześniej odwiedziły Twoją witrynę. Dużą zaletą w przypadku remarketingu jest zwiększona możliwość wystąpienia konwersji, czyli realizacji konkretnego, wcześniej zdefiniowanego celu.