Reklama w google – skuteczny marketing

Pozycjonowanie stron internetowych w google

POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH

Pozycjonowanie w wynikach organicznych wyszukiwarek to jedna z najbardziej efektywnych form marketingu internetowego, której celem jest umieszczenie strony internetowej na możliwie jak najwyższych pozycjach dla określonych słów kluczowych.

POZYCJONOWANIE vs ADWORDS

Najbardziej optymalne rozwiązanie to inwestycja w obie formy jednocześnie, aczkolwiek przy ograniczonym budżecie należy rozpatrzyć poniższe przypadki; cel krótkoterminowy – lepiej sprawdzi się kampania adwords, ponieważ możemy spodziewać się wyników już po kilku dniach od rozpoczęcia współpracy vs cel długoterminowy – optymalne będzie pozycjonowanie stron, co umożliwi osiągnięcie bardziej wiarygodnych i lepszych efektów w wynikach organicznych.

pozycjonowanie czy adwords - co wybrać
linki sponsorowane adwords

KAMPANIE REKLAMOWE GRAFICZNE

Reklama graficzna (display) realizowana z wykorzystaniem narzędzi google Adwords to doskonałe narzędzie wizerunkowe. W ten sposób możliwe jest wygenerowanie olbrzymich ilości wyświetleń reklamy graficznej w bardzo precyzyjnie dobranych miejscach Internetu.

REMARKETING

Nie pozwól o sobie zapomnieć … znasz ten efekt ? wchodzisz na stronę oglądasz jakiś towar który później wyświetla się Tobie w różnych dziwnych miejscach przypominając, że chciałeś go kupić. To właśnie jest remarketing, który sprawia, że nawet jeśli ktoś wyjdzie z Twojej strony przypominasz mu o sobie.

remarketing google